Audiolab 6000N streamer sieciowy CZARNY

 • Kod: 3951
 • Producent: AudiolabAudiolab
 • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 649,00 zł brutto
 • szt.
 • 2 299,00 zł 1 495,00 zł
 • Credit Agricole raty, Płatność za pobraniem gotówką, Płatność przelewem na konto, Santander Consumer raty, Płatność gotówką , płatnosć kartą płatniczą, BLIK
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

Odtwarzacz strumieniowy Audiolab 6000N Play

 

6000N Play to najnowsze dzieło firmy Audiolab - odtwarzacz sieciowy, który dzięki dostosowaniu stylistyki idealnie pasuje do pozostałych członków z rodziny Audiolab serii 6000 i nie tylko. Dzięki technologii DTS Play-Fi muzyka może być przesyłana strumieniowo przez sieć bezprzewodową w formatach wysokiej rozdzielczości, a w razie potrzeby możemy łatwo rozszerzyć system do pełnego multiroomu. Użytkownicy mogą przesyłać dźwięk strumieniowo z dowolnego źródła w sieci bezprzewodowej, w tym ze smartfonów, tabletów lub komputerów PC, a także z dysku NAS.

 

Platforma DTS Play-Fi oferuje bogactwo opcji muzycznych z całego świata. Spotify, TIDAL, HD Tracks, Deezer, Amazon Music, Napster, KKBox i Sirius XM to tylko niektóre z oferowanych serwisów. Urządzeniem możemy sterować nie tylko za pomocą oprogramowania na telefony i tablety, ale także za pomocą smart zegarków Android Wear, jak i Apple Watch. Dzięki temu możemy na przykład szybko zmieniać playlistę, bez konieczności dotykania telefonu. 6000N Play łączy w sobie ogromną funkcjonalność okraszoną wybitnym dźwiękiem.

 

 

DTS Play-Fi

 

DTS Play-Fito najwyższej jakości bezprzewodowe audio w całym domu, dostępne obecnie w największym ekosystemie marek na świecie. Przesyłaj strumieniowo ulubione treści ze zdumiewającą jakością dźwięku z każdego posiadanego urządzenia. Wszystkie produkty DTS Play-Fi są ze sobą kompatybilne, więc możesz znaleźć idealny głośnik do każdego pomieszczenia, a wszystkie razem będą tworzyły piękną muzykę.

 

Całe domowe audio

 

DTS Play-Fi wysyła dźwięk z urządzeń mobilnych do głośników w całym domu, korzystając z zastrzeżonej technologii przesyłania strumieniowego, synchronizacji i uwierzytelniania.

 

Wolność wyboru

 

DTS Play-Fi oferuje niezrównany wybór produktów audio dla domu, od kompaktowych głośników zasilanych bateryjnie po potężne kolumny dźwiękowe, zbudowane przez najbardziej cenione marki audio w branży. Nie rezygnuj ze swojego stylu i gustu, aby uzyskać wysokiej jakości bezprzewodowe rozwiązanie audio.

 

Krytyczny odsłuch

 

Chcesz usiąść w konkretnym pokoju i docenić subtelności kolekcji audio o wysokiej rozdzielczości? DTS Play-Fi to zapewni.

Tryb krytycznego słuchania pozwala przesyłać pliki audio o wysokiej rozdzielczości do produktów premium DTS Play-Fi bez transkodowania lub zmniejszania próbkowania, bez konieczności podłączania przewodów.

 

Synchronizacja A/V 

 

Nie musisz już cierpieć z powodu małych głośników laptopa lub tabletu podczas oglądania filmów lub YouTube. Korzystając z aplikacji DTS Play-Fi dla Windows, włącz tryb wideo i wyślij dźwięk do najbliższego urządzenia DTS Play-Fi, aby cieszyć się filmem z dźwiękiem premium zsynchronizowanym bezprzewodowo.

 

Więcej sposobów na kontrolowanie muzyki

 

Integrujemy się z kontrolą oprogramowania i sprzętu w telefonie, tablecie lub komputerze. Zatrzymaj lub przeszukuj utwory na ekranie powiadomienia lub blokady lub po prostu zostaw telefon w kieszeni i użyj pokrętła głośności, aby zwiększyć poziom dźwięku w całym domu. Masz inteligentny zegarek? DTS Play-Fi można kontrolować zarówno z systemów Android Wear, jak i Apple Watch. Zobacz, co jest grane i szybko zmieniaj przebieg sesji, bez konieczności dotykania telefonu.

 

Specyfikacja

 

- Cyfrowy poziom napięcia wyjściowego: 500 ± 50mVpp

- Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz

- Impedancja wyjściowa: 75 ohm

- Maksymalna rozdzielczość: 192 kHz/24 bit

- Wyjścia cyfrowe: 1 x koaxialne, 1 x optyczne

- Poziom wyjścia regulowanego: 0 - 2,1 V

- DAC: ES9018K2M

- THD: <0,003%

- Odstęp sygnału od szumu: >115 dB

- Impedancja wyjścia analogowego: 100 ohm

- Pobór mocy w trybie standby: <0,5W

- Wymiary: 44,5 x 6,5 x 31,3 cm (w tym stopki, zaciski i elementy sterujące)

- Masa: 4,9 kg (netto)