HiFiMAN HE-1000 v.2

 • Kod: 2313
 • Producent: HiFiMAN HiFiMAN
 • Dostępność: zapytaj o dostępność zapytaj o dostępność

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 16 795,00 zł brutto
 • szt.
 • 11 999,00 zł 7 999,00 zł
 • Credit Agricole raty, Płatność za pobraniem gotówką, Płatność przelewem na konto, Santander Consumer raty, Płatność gotówką , płatnosć kartą płatniczą
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

HiFiMAN HE-1000 v2 (HE1000 v2) Referencyjne, audiofilskie słuchawki planarne, ortodynamiczne

HiFiMAN HE-1000 v2

to najprawdopodobniej najlepiej
brzmiące słuchawki na świecie
Steve Guttenberg, CNET

 

 

Król jest tylko jeden

HiFiMAN budował swoją pozycję producenta najlepszych na świecie słuchawek przez wiele lat. Znamy już takie produkty, jak HE-500, HE-560 czy HE-6 - słuchawki, które niejednokrotnie były określane w recenzjach jako „klasa światowa”. Wciąż jednak oczekiwaliśmy na model z absolutnie najwyższej półki. Referencyjny hi-end, przewyższający wszystkie dostępne na rynku słuchawki zarówno pod względem technologicznym, jak i wizualnym. Oto HE-1000.

HiFiMAN

HE-1000 v2 - zmiany w stosunku do pierwszej wersji:

 • nowy, wzmocniony pałąk o szerszym zakresie regulacji
 • niższa o 60 gram waga - z 480g do 420g
 • mniejsza o 3 milimetry grubość fornirowanych nausznic
 • przeprojektowane pady (poduszki nauszne) o znacznie wyższym poziomie asymetrii, aby dopasować się do naturalnej krzywizny ucha ludzkiego
 • nowa konstrukcja kabla - przewód wykonany jest z wzbogaconych materiałów, zyskał dodatkową żyłę; przewodniki to miedź oraz srebro ciągnięte z jednego kryształu - w efekcie poszerzono zakres pasma przenoszenia oraz zmniejszono straty sygnałowe
 • materiał poduszek nausznych w miejscu styku z małżowiną uszną wykonano poliestru (poprzednio był to welur) , przez co uzyskano większą transparentność dźwięku (obszycie boków ze skaju pozostało bez zmian)

 

 

Najcieńsza słuchawkowa membrana na świecie

Pierwsze w historii słuchawki wykonane z wykorzystaniem nanotechnologii! Ultraprecyzyjnie wykonana membrana HE-1000 ma grubość jednego nanometra, tj. 0.000001mm – jednej milionowej milimetra! Oznacza to, że jest praktycznie niewidoczna gołym okiem. Masa takiego przetwornika jest praktycznie zerowa. Precyzyjna technologia gwarantuje niespotykane w innych słuchawkach szerokie pasmo przenoszenia oraz niezwykłą energię brzmienia i siłę membran, które potrafią wprowadzić w drganie nie tylko przepływające powietrze, ale poruszyć nawet całą obudowę słuchawek. 

 

Asymetryczna struktura przetworników i opatentowany system obudowy Windows Shade

Badania nad technologiami wykorzystanymi w HE-1000 trwały 7 lat. Symetryczna budowa konwencjonalnych przetworników planarnych (przetwornik umieszczony pomiędzy dwoma siatkami magnesów) sprawia, że dźwięk powstaje w kilku miejscach jednocześnie, co powoduje niepożądane odbicia skutkujące słyszalnymi zniekształceniami dźwięku. Zaawansowana, niesymetryczna struktura przetworników HE-1000 redukuje wielkość wewnętrznej siatki magnetycznej, która blokuje swobodny przepływ dźwięku z membrany. W połączeniu z Windows Shade, opatentowanym systemem maskownic tłumiących zewnętrzne odbicia dźwięku, całość gwarantuje bardziej zogniskowane źródła dźwięku, które skutkuje brzmieniem przywodzącym na myśl granie muzyki na żywo.

HiFiMAN

 

Drewno, metal, skóra - audiofilski luksus

Ręcznie wykonana w pełni otwarta konstrukcja z maksymalnie rozszerzonymi prześwitami w maskownicach wykonanych z polerowanego metalu. Ergonomiczne, wygodne wzornictwo rozwija rozwiązania znane z modelu HE-560. Giętki w pełni regulowany pałąk i perforowany pasek z cielęcej skóry w kształcie łuku gwarantują najwyższy poziom komfortu i wytrzymałości. Korzystając z asymetrycznych, perforowanych nausznic wykonanych z najwyższej jakości hybrydowego materiału łączącego welur z naturalną skórą, w HE-1000 można spędzać długie godziny bez śladu zmęczenia ciesząc się jeszcze lepszą jakością basu.

HiFiMAN

Brzmienie - nowy szczyt neutralności

HE-1000 łamią dotychczasowe kanony słuchawkowego dźwięku w kwestii przestrzeni, klarowności, naturalności oraz zejścia basu i jego siły (w tym mocy generowanego ciśnienia akustycznego). HE-1000 to słuchawki, które prezentują potęgę, klarowność i wybitnie nasyconą barwę średnich tonów jak żadne inne na świecie – bez grama suchości, czy oszczędności znanej z konstrukcji elektrostatycznych, przy czym oferują też szybkość i lekkość dźwięku, z której słyną słuchawki magnetoplanarne, a której nie posiadają klasyczne konstrukcje dynamiczne.

HiFiMAN

 

 

Kompletnie wyposażone

 

Każdy właściciel HE-1000 v2 w komplecie ze słuchawkami otrzymuje 3 kable zakończone trzema różnymi wtykami: duży jack 6.3mm, mały jack 3.5mm oraz 4 pinowy XLR. 

 

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Przetworniki  
Przetworniki Magnetostatyczne (wstęgowe)
Konstrukcja obudowy  
  Otwarte
Impedancja  
  35 Ohm
Skuteczność  
  90dB
Pasmo przenoszenia  
  8 - 65.000Hz
Jakość kabla  
  Miedź OFC i srebro wykonane z jednego kryształu
Asymetryczny kabel  
  NIE
Typ wtyku  
  3.5mm mini jack
   
  6.3mm duży jack
   
  XLR
Typ wtyku  
  Prosty
Regulacja głośności  
  NIE
Mikrofon  
  NIE
Etui ochronne  
  TAK
Redukcja szumów  
  NIE
INNE  
  3 kable z różnymi wtykami(mini jack 3.5mm, jack 6.35mm i 4-pinowy wtyk XLR)
:  
  membrana o grubości 1 nanometra - 0.000001mm
:  
  zaawansowana niesymetryczna konstrukcja przetwornika
:  
  opatentowany system maskownicy Windows Shade
:  
  ultrakomfortowa konstrukcja pałąka
Waga bez kabla  
  420 gram
Gwarancja  
  24 miesiące