HiFiMAN HE6se

  • Kod: 2312
  • Producent: HiFiMAN HiFiMAN
  • Dostępność: zapytaj o dostępność zapytaj o dostępność

  • Historia ceny
  • szt.
  • 8 595,00 zł
  • Credit Agricole raty, Płatność za pobraniem gotówką, Płatność przelewem na konto, Santander Consumer raty, Płatność gotówką , płatnosć kartą płatniczą
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

HIFIMAN HE6SE (HE-6SE) SŁUCHAWKI PLANARNE (MAGNETOSTATYCZNE) NAUSZNE


Sugerowana cena detaliczna: 8595.00 zł

w magazynie

 

 

HiFiMAN HE6se

HiFIMAN HE6se to nowa wersja znanego modelu HE6, który kilka lat temu podbił serca miłośników bezkompromisowego brzmienia oraz uzyskał bardzo dobre opinie od recenzentów, w tym przez wiele osób do tej pory uznawany jest za najlepsze słuchawki na świecie.

HiFiMAN HE6SE

Nowy model prezentuje typowe dla HiFIMAN-a wzornictwo oraz wysokie gatunkowo materiały, co stało się charakterystyczną cechą marki.

Otrzymujemy więc solidnie wykonaną konstrukcję z okrągłymi nausznicami, które zawieszone są na hybrydowym, skórzano-metalowym pałąku. Zastosowane rozwiązanie pozwala na precyzyjną regulację oraz charakteryzuje się wysokim komfortem użytkowania.

HiFIMAN HE6SE

HE6se to model, który nie idzie na żadne kompromisy w kwestii jakości brzmienia. Zamysłem producenta było stworzenie słuchawek, które dostarczą klarowny i naturalny dźwięk oraz spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Tak też się stało. Już dane podane w specyfikacji prezentują się imponująco. Pasmo przenoszenia zamyka się w paśmie od 8 do 65.000Hz. Dzięki temu model HE6se zapewnia nisko schodzący, sprężysty bas.

Czysta i szczegółowa średnica sprawia, że wokale wybrzmiewają niesamowicie naturalnie i wiernie. Całość wrażeń dopełniają wysokie tony, które są bardzo szczegółowe. Podobnie jak inne modele, również HE6se posiada bogatą i głęboką scenę dźwiękową. Dzięki temu słuchawki doskonale sprawdzają się przy muzyce akustycznej, gdzie wszystkie instrumenty odtwarzane są z najwyższą możliwą wiernością.

 

HiFiMAN HE6se to słuchawki "głodne mocy" jak określił je procent. Pomimo stosunkowo niewielkiej impedancji, która wynosi 50 Ohm pełnię możliwości brzmieniowych osiągniemy podłączając je do wzmacniacza słuchawkowego o mocy wyjściowej minimum 2W na kanał.

HiFiMAN HE6SE

 

Producent zaleca podłączanie słuchawek do wzmacniacza stereo dzięki dedykowanej przejściówce (nie jest dołączona w komplecie). 

 

Największą różnicą w stosunku do modelu HE6 jest nowy, hybrydowy pałąk. Konstrukcja jest lekka oraz bardzo dobrze dopasowana do kształtu głowy. Dzięki temu nawet długi, kilkugodzinny odsłuch nie będzie męczący. Producent wprowadził duże zmiany również w konstrukcji padów. Nową wersję nazwano FocusPad.

HiFiMAN zastosował pianki z pamięcią kształtu, które bardzo dobrze dopasowują się do kształtu uszu. Wyścielenie zewnętrznych warstw padów miękkim welurem, który otula uszy, zapewnia niezrównany komfort odsłuchu. 

Przetworniki zbudowano z membrany z filmu mylarowego pokrytego jednostronnie warstwą czystego złota, który został rozciągnięty pomiędzy dwoma perforowanymi arkuszami super-mocnego magnesu. Na drugiej stronie mylarowej membrany nadrukowano ultra-cienką cewkę nowej generacji.

Zastosowany materiał mylarowy charakteryzuje się skrajnie niską masą oraz wyjątkowymi właściwości magnetycznymi, co sprawia, że świetnie sprawdza się w przetwornikach magnetoelektycznych. Zapewnia bardzo niski czas reakcji, co jest bardzo ważne w przypadku słuchawek.

HiFiMAN HE6SE

Wtyki 3.5mm ustawione zostały pod kątem 10 stopni, co ma na celu zapewnienie stabilnego, trwałego połączenia kabla ze słuchawkami.

HiFiMAN HE6se dostarczane są razem z oryginalnym kablem zakończonym wtykiem XLR. W zestawie znajduje się również przejściówka XLR na duży jack 6.35mm.

Dzięki zastosowaniu przewodnika z krystalicznej miedzi oraz starannej konfekcji możemy mieć pewność, ze przesyłany sygnał pozostanie niezmieniony.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Przetworniki  
Przetworniki Magnetostatyczne (wstęgowe)
Konstrukcja obudowy  
  Otwarte
Impedancja  
  50 Ohm
Skuteczność  
  83.5dB
Pasmo przenoszenia  
  8 - 65.000Hz
Typ wtyku  
  6.3mm duży jack
   
  XLR 4-pin
Typ wtyku  
  Prosty
Regulacja głośności  
  NIE
Mikrofon  
  NIE
Etui ochronne  
  TAK
Redukcja szumów  
  NIE
Obrotowa słuchawka  
  NIE
INNE  
  w zestawie przejściówka XLR - jack 6.3mm
Waga bez kabla  
  470g
Gwarancja  
  24 miesiące

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
 "Detal, czytaj wybitna rozdzielczość, bez cienia analitycznego zobojętnienia. Dynamika absolutnie wybitna (szybko, szybko, natychmiast…)" zobacz więcej...
 "At $1,800 USD the HIFIMAN HE6 se is in rarified company from both a price and performance standpoint. While I have a minor pique with the slider adjustment design, they were fine to wear for extended listening sessions despite their heavier weight and sonically they delivered the goods on all fronts from a planar-magnetic design standpoint." zobacz więcej...


Galeria